ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

در این مقاله قصد داریم تا به اهمیت ساخت تیزر در تبلیغات و همچنین چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان صحبت کنیم.

در دنیای رقابتی امروز، که اکثر افراد در آن قصد به فروش رساندن خدمات و یا محصولات خود را دارند، نقش تبلیغات اصولی بیش از گذشته خود را نشان می‌دهد. با استفاده از تبلیغات می‌توان محصول یا خدمات را به مشتریان معرفی کرد. همان طور که پیداست روش‌های تبلیغات امروزی با روش‌های تبلیغات سنتی قبل بسیار متفاوت هستند. اغلب تبلیغات در بستر فضای مجازی انجام می‌شوند و از این جهت لازم است تا تمامی کسب و کارها برای گسترش و پیشرفت کار خود با رسانه‌ها و اینترنت آشنا باشند تا بتوانند به طور موثر نسبت به ارائه کالا و خدمات خود اقدام نمایند.

در بین تمامی راه‌هایی که برای تبلیغات در رسانه‌ها و فضای مجازی وجود دارد، کلیپ‌ها و تیزرهای تبلیغاتی از جایگاه خاصی برخوردار هستند. اگر بخواهیم به خوبی کسب و کار خود را به سایرین معرفی کنیم، تنها کافیست تمام نکات مد نظر خود را از طریق یک تیزر تبلیغاتی عنوان کنیم. با توجه به این که امروزه اغلب افراد اخبار و در کل تمامی رویدادها را با دیدن مشاهده می‌کنند، ساخت تیزرهای تبلیغاتی می‌تواند تاثیرات عمیقی بر روی کاربر داشته باشد. به طور مثال در تحقیقات اخیر مشخص شد که میزان اثرگذاری یک ویدیوی یک دقیقه‌ای برابر با مطالعه‌ی یک مقاله با یک میلیون و هشتصد کلمه است.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های تبلیغ

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی

ساختن ویدیو به منظور افزایش بازدهی تبلیغات بسیار حائز اهمیت است. اگر در ساخت این ویدیوها دقت کافی و همچنین تجربه لازم به کار گرفته شود، می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول یا خدمات را به سایرین معرفی کرد. طبق آخرین آمار ویدیوهایی که در یوتیوب بارگذاری می‌شوند، در طول ماه بیش از یک میلیارد بار دیده می‌شوند. این مفهوم به تنهایی می‌تواند اهمیت ساخت ویدیو برای تبلیغات را به خوبی نشان دهد. همچنین عنوان شده است که افراد به طور تقریبی یک سوم از زمانی را که در فضای مجازی و اینترنت صرف می‌کنند را به دیدن ویدیوها اختصاص میدهند.

اهمیت بهره‌گیری از ساخت تیزر

اهمیت بهره‌گیری از ساخت تیزر

اگر بخواهیم مزایا و اهمیت ساخت تیزر برای تبلیغات را عنوان کنیم، می‌توانیم آن را در چند مورد زیر خلاصه کنیم:

  • به طور تقریبی یک سوم از افرادی که نسبت به خرید محصولات یا استفاده از خدمات اقدام می‌کنند، بعد از دیدن تیزرهای تبلیغاتی نسبت به انجام این کار ترغیب شده‌اند.
  • استفاده از تیزرهای تبلیغاتی بیش از هر نوع تبلیغ دیگر اعتماد مشتری را جلب می‌کند. حتی پیشنهاد می‌شود که افراد و صاحبان کسب و کار خود در جلوی دوربین ظاهر شوند و به این ترتیب با ایجاد تعامل با مشتریان بتوانند اعتماد مشتری را جلب نمایند.
  • امروزه با توجه به در دسترس بودن ابزارها و نرم افزارهای مختلف می‌توان به سادگی نسبت به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان قیمت اقدام کرد.
  • تیزر تبلیغاتی اگر با خلاقیت طراحی شود، می‌تواند در ذهن بسیاری از افراد ماندگار شود و این سبب ماندگاری نام برند شما در ذهن افراد خواهد شد.
  • بسیاری از اوقات اگر تبلیغات شما خیره کننده باشد، افراد به خودی خود آن را برای دیگران ارسال کرده و بدون هیچ هزینه دنبال کننده‌های شما افزایش می‌یابند.
  • ویدیو و تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین نمودهای تبلیغات است. چرا که در آن صدا، تصویر، نوشته و موسیقی همزمان به کار گرفته می‌شوند و بیشترین تاثیر را بر روی ذهن کاربر خواهند گذاشت.

تاثیر ساخت تیزر در رشد کسب و کار

نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

بسیاری از افراد پس از درک اهمیت ساخت یک تیزر مناسب برای کسب و کار خود،  قصد دارند تا نسبت به ساخت اینگونه تیزرها اقدام نمایند. مسئله‌ای که در این باره مطرح می‌شود این است که بسیاری از افراد در ابتدای شروع کسب و کار خود، از پس هزینه‌های مربوط به تیزر تبلیغاتی و یا سایر روش‌های تبلیغ برنمی‌آیند. در پاسخ به این مسئله باید عنوان کرد که افراد می‌توانند با بهره گیری از روش‌های ساده و کاربردی و همچنین کار با نرم افزارهای مربوطه، نسبت به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان با کمترین میزان هزینه اقدام نمایند. در این قسمت به معرفی روش‌هایی برای انجام این کار خواهیم پرداخت.

برای گسترش کسب و کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ، آشنایی با حداقل یک نرم افزار ویرایش ویدیو ضروری به نظر می‌رسد. نرم افزارهای ویرایش ویدیو امروزه در انواع مختلفی تولید شده‌اند و کار با آنها بسیار ساده است. به طوری که همه افراد می‌توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. نسخه‌های این برنامه‌ها بر روی گوشی یا کامپیوتر قابل نصب هستند و می‌تو‌ان با استفاده از آنها انواع ویدیو را تهیه کرد. البته برای تولید ویدیوهای پیشرفته‌تر مثل موشن گرافیک لازم است تا از برنامه‌های تخصصی و پیشرفته‌تر استفاده کرد. برای یادگیری استفاده از این برنامه‌ها می‌توان از ویدیوهای آموزشی موجود در یوتیوب و سایر سایت‌ها استفاده کرد.

  • نکته: برای شناخت بهترین نرم افزاهای ادیت ویدئو می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

نرم افزارهای ساخت ویدیو و تیزر

 

انواع تیزر تبلیغاتی ارزان

تیزرهایی که امروزه از طریق اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی در معرض دید قرار می‌گیرند، دارای سه حالت کلی هستند. تیزرهای تبلیغاتی رئال، تیزرهای انیمیشن و تیزرهای رئال انیمیشن از انواع تیزرهای تبلیغاتی محسوب می‌شوند که برای ساخت هر یک از آنها به مهارت خاصی نیاز است. با توجه به این که امروزه آموزش‌های رایگان برای انواع برنامه‌ها وجود دارد، می‌توان نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان را به راحتی فرا گرفت.

  • تیزرهای رئال: تیزرهای رئال معمولا با استفاده از ویدیوی گرفته شده از اشخاص حقیقی ساخته می‌شوند و واقعی هستند. این نوع از تیزرها مخاطب خاصی ندارند و می‌توانند برای تمامی رده‌های سنی قابل توجه باشند.
  • تیزرهای انیمیشن: این نوع از تیزرها همان طور که از نام آنها پیداست، به صورت انیمیشنی و با استفاده از طراحی‌های گرافیکی ساخته و تولید می‌شوند. این تیزرها به خصوص در مورد معرفی محصولات کودکان بسیار موثر هستند. اگر چه می‌توان از آنها در تمامی رده‌های سنی استفاده کرد. ساخت این نوع از تیزر نیاز به تخصص دارد و شاید ساخت آن از تیزرهای رئال مشکل‌تر به نظر برسد.
  • تیزرهای انیمیشن رئال: این نوع تیزرها به صورت ترکیبی از رئال و انیمیشن ساخته می‌شوند و امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. با توجه به این که این نوع از تیزرها بیشتر ذهن کاربر را درگیر می‎کنند، می‌توانند برای معرفی کسب و کار بسیار مناسب باشند.

استفاده از روش‌های ارزان قیمت برای ساخت تیزر

جمع بندی

در حالت کلی تیزر تبلیغاتی به عنوان عنصری ضروری در تبلیغات به شمار می‌رود که لازم است تا افراد از روش‌های ساخت و مونتاژ آن آگاه باشند. با استفاده از آموزش‌های ساده و در عین حال مهم می‌توان نسبت به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان و کم هزینه اقدام کرد. تیزرهای تبلیغاتی به دلیل سادگی در اشتراک گذاری می‌توانند در مدت زمان کوتاه هزاران بار مورد بازدید قرار گیرند. همچنین این تیزرها در تمامی شبکه‌های اجتماعی از جمله: یوتیوب، اینستاگرام، تلگرام و یا سایر پلتفرم‌ها قابلیت بارگذاری دارند. با بهره گیری از این تیزرها می‌توان در مدت زمان کوتاه بازدید صفحه خود را چند برابر افزایش داد.

در تیزرها می‌توان لوگوی برندها را نیز قرار داد و به این ترتیب آن را به مشتری شناساند. با استفاده از این تیزرها علاوه بر معرفی کار می‌توان احساس نیاز را در مخاطبان ایجاد کرد. تیزر تبلیغاتی درصورتی که به صورت اصولی تهیه شود، می‌تواند به خوبی معرف کار و حرفه شما باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از ویدیو برای جذب آنلاین مخاطبان خود ، می‌توانید تبلیغ یک وبلاگ با یک ویدیوی تیزر معتبر را بررسی کنید. هر فرد بسته به سلیقه مخاطبان خود می‌تواند از هر یک از انواع تیزرهای تبلیغاتی بهره بگیرد.

همچنین بخوانید : مراحل ساخت تیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *