نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه­ ای

شما به آسانی می­توانید با تبلیغات ویدئویی تجارت خود را رشد دهید و محصولات خود را به مخاطبان جدیدی معرفی نمایید. ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای ، راهی عالی برای معرفی نام تجاری، ایجاد تعامل و جذب مشتریان جدید است. می­توانید از عکس ­ها و کلیپ­های ویدیویی خود تبلیغات ویدیویی ایجاد کنید که مورد توجه قرار گرفته و به فروش تبدیل شوند.

می­توان گفت برای یک تجارت سخت است که در سال ۲۰۲۰ بدون فیلم زنده باقی بماند. محتوای ویدئو نه تنها از نظر تعامل بلکه برای بازگشت سرمایه نیز فوق­العاده خوب عمل می­کند. طبق آمار بازاریابی ویدئویی در سال ۲۰۲۰ ، ویدیو بالاترین میزان بازگشت سرمایه را داشته، فروش را افزایش داده است و باعث آن شده تا میزان بازدید را در وب سایت ها بالا ببرد.

ساخت تیزر تبلیغاتی 

امروزه بیشتر مردم ترجیح می­دهند یک ویدیو را ببینند تا در مورد یک محصول جدید به صورت متن، اطلاعات کسب کنند. مردم عاشق تماشا هستند و این باعث می­شود فیلم­های تبلیغاتی، موثرتر باشند. یک ویدیوی تبلیغاتی که به خوبی اسکریپت شده باشد، حتی با کمترین بودجه نیز می تواند تاثیرگذار باشد، بنابراین خلاق باشید و شروع کنید.

یک ویدیوی تبلیغاتی یک تبلیغ کوچک است که با هدف تشویق مخاطبان به بررسی یک محصول، خدمات ویا رویداد شکل می­گیرند که به عنوان تیزر تبلیغاتی شناخته می­شوند. هدف اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای ، ترغیب افراد برای یادگیری بیشتر است.

مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی 

فیلم­های تبلیغاتی باعث ایجاد ترافیک می­شوند. می توانند به سرعت مخاطبان زیادی را جذب کرده و  آن ها را به سوی وب سایت شما بکشانند. به طور طبیعی، آگاهی از برند با این فیلم­ها که در بالاترین سطح بازاریابی قرار دارند، همراه است.

تیزرهای تبلیغاتی حرفه ­ای قابل اشتراک هستند و در هنگام بازاریابی، سریعاً یک محصول یا خدمات را معرفی می­کنند. بنابراین برای تلاش­های عالی در زمینه بازاریابی از فیلم­ های تبلیغاتی استفاده کنید. آنها باید یکی از اولین برداشت­هایی باشند که از محصول شما می­شود.

می­توانید آن­ها را در صفحات وب سایت، ایمیل، شبکه­های اجتماعی و وبینارها به نمایش بگذارید. می­توانید پس از ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه­ای خود، آن­ها را به عنوان محتوای ایده­آل برای تبلیغات پولی در شبکه ­های اجتماعی بگذارید.

هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای ، توصیف جزئیات محصول نیست، بلکه ارائه یک نمای کلی و ایجاد هیجان است. عکس­های نرم و صاف محصول، متن روی صفحه و یک انتخاب عالی آهنگ تا حد زیادی به ایجاد تبلیغات کمک می کند. مجبور نیستید تمام داستان را بگویید، تمرکز خود را بر این بگذارید که بینندگان بخواهند دنباله ویدئوی شما را داشته باشند.

 

روش ساخت ویدئوهای تبلیغاتی موثر

 

چگونگی ساخت ویدئوی تبلیغاتی

یک هدف تعیین کنید.

ابتدا به این بیاندیشید که هدف شما از ساخت این ویدئو چه خواهند بود. این موضوع می تواند در ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای شما تاثیر بگذارد. در صورتی که به دنبال کلیک هستید، سعی کنید تا کنجکاوی مخاطبان را دریافت کنید. اما اگر برای معرفی برند تجاری اقدام می کنید، می توانید دیدی خلاقانه ایجاد کرده و آن را در مخاطبان خود ماندگار کنید.

یک سبک را انتخاب کنید

براساس هدفی که تعیین کرده­اید، در مورد سبک ویدیویی مناسب تصمیم بگیرید. حرکت گرافیکی می­تواند در انتقال بصری جزئیات بسیار موثر باشد. می توانید برای تبلیغ خود از این مسیر استفاده کنید. متن تنظیم شده روی موسیقی می­تواند احساسات مخاطب را جلب کند، در حالی که جزئیات کافی برای تشویق کلیک ها را نگه دارد.

اسکریپت

این مرحله به ویژه برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای ، به منظور مقابله با چالش­های کوتاه، تصاویرتوصیفی و جلب توجه همزمان بسیار مهم است. تیزرهای تبلیغاتی نسبت به دیگر فیلم ها به جهت تمرکز بر احساسات، دارای آزادی عمل خلاقانه­ای هستند.

سعی کنید که برای ثانیه­ های اولیه تیزر خود برنامه داشته و روی آن تمرکز کنید و بخش های مهم داده ها را بارگیری کنید. اطلاعاتی مانند تاریخ و زمان، در صورت تبلیغ یک رویداد که برای انتقال فوری اطلاعات می­توانید از تصاویر استفاده کنید.

آن را تولید کنید

صرف نظر از میزان بودجه و تجربه شما، زمانی را اختصاص دهید و برای ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه­ ای خود وقت بگذارید. لازم است که تیزر تبلیغاتی خود را برای کانال های اجتماعی مختلفی ارسال کنید. البته توجه داشته باشید که همراه با قالب بندی های متفاوتی باشد.

سعی کنید آن را مختصر نگه دارید. ویدیوهای توضیح دهنده جزئیات، تبلیغات برای احساسات است. درصورتی که یک سوژه مناسب و ایده خلاقانه داشته باشید، می توانید تیزری در سطوح بالا تولید کنید که همچنان موثر باشد. آن را روی موسیقی تنظیم کنید. برای انتقال سریع احساسات، می توان همواره از موسیقی بهره گرفت. لحن مناسب ویدیوی تبلیغاتی شما را تاثیرگذار کرده و مشتریان را کنجکاو و هیجان زده می­کند.

با وجود بسیاری از فیلم­های تبلیغاتی در اینترنت، اگر خلاقیت به خرج دهید، مردم تصمیم می­گیرند ویدیوی شما را با وجود تبلیغات زیاد تماشا کنند. توجه داشته باشید که پایان ویدیوی تبلیغاتی شما پایان راه نیست. بینندگان را با یک دعوت به رویدادی قوی درگیر کنید.

به کارگیری راهکارهای مناسب در ساخت تیزر

مطالب مرتبط  : تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام

نمونه هایی از ساخت تیزر تبلیغاتی

ویدئوهای تبلیغاتی از سرگرم کننده ترین و خلاقانه ­ترین محتوایی هستند که بازاریاب­ها می توانند ایجاد کنند. برندهای برتری همچون اپل برای تیزرهای تبلیغاتی خود از ترفندهایی ساده اما خلاقانه استفاده می­کنند.

تبلیغات اپل ایرپاد بی سیم یک تبلیغ موثر و عالی از یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای است که با منتقل کردن احساسات، یک محصول ناب را معرفی می­کند. هیچ کلمه­ ای برای توصیف محصول به کار نرفته است. در این خصوص استفاده از جلوه های تصویری و موسیقی می تواند جذب بیشتری را ایجاد ­کند.

از سویی دیگر شرکت نرم­افزاری HubSpot با استفاده از ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه­ای، رویداد ۲۰۱۸ را برای ترویج کنفرانس خود ایجاد کرد. موسیقی هیجان­انگیز آمیخته با کلیپ­های انتخاب شده و صدای توصیفی به انتقال این رویداد کمک می­کند. این تیزر همانند دریچه­ای به کنفرانس است که بینندگان خواهان دیدن چیزهای بیشتری هستند.

در نظر گرفتن هدف و فیلم نامه مناسب در تیزر

چک لیست فیلم های تبلیغاتی

اگر آماده ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ­ای هستید، باید تمامی مراحلی را که بیان شد دنبال کنید. اگر نگران رویداد خود هستید، برای دعوت از مهمانان و تشویق مراجعه آن­ها به رویداد بعدی خود، ساخت  ویدیوی تبلیغاتی رویداد را در نظر بگیرید. ویدیو به شما کمک می­کند رویداد خود را همراه با اطلاعات مربوطه به روشی سریع و قابل هضم برقرار کنید.

یک فیلم کوتاه، جهت اطلاع رسانی و جلب توجه ایجاد کنید تا در ایمیل دعوت رویداد خود قرار دهید. شما می­توانید فیلم ­هایی از رویدادهای گذشته را در آن گنجانده یا دعوت شخصی از میزبان رویداد یا یک مهمان ویژه را ضبط کنید. با استفاده از شخصی­سازی می­توانید دعوت نامه­های رویداد را یک گام جلوتر بردارید تا پیام اصلی را منتقل کنید.

دقیقاً مانند یک دعوت از رویداد، یک ویدیو می­تواند ابزاری مفید برای تشویق مخاطب شما برای بارگیری یا دسترسی به محتوای بیشتری مانند گزارش سالانه یا راهنمای جامع باشد. این تبلیغ می­تواند شامل گزیده­ها یا موارد کلیدی باشد که بیننده را متقاعد می­کند تا قطعه کامل را مشاهده کند.

اگر محتوای شما مبتنی بر متن مانند کتاب الکترونیکی باشد یا محتواهایی مانند موشن گرافیک و انیمیشن باشد، می­توانید با لحنی هیجان انگیز به نشان دادن ارزش آن کمک کنید. هنگام انتخاب نقل قول یا آمار برای برجسته کردن مطلب، قطعاتی را انتخاب کنید که باعث جلب علاقه مندی مخاطب شود. بدون اینکه خیلی زیاد از آنها استفاده کنید.

هنگام ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، استفاده از بریده ­های محتوای ویدئویی که بخشی از یک برنامه آموزشی است، قبل از دسترسی به کیت آموزشی کامل، می­تواند مخاطبان را سریع­تر و بیشتر به سوی محتوا جذب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *