شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی

شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی

کار شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی

امروزه اهمیت تبلیغات بر کسی پوشیده نیست چرا که به عنوان یک عنصر اساسی برای معرفی، آگاهی و ترغیب برند ها و محصولات شناخته می شوند. تبلیغات انواع مختلفی دارد مثل تبلیغات محیطی که شامل استفاده از بیلبورد ها، بدنه اتوبوس و هر آنچه که در محیط بیرون از خانه از آن برای تبلیغ استفاده می شود. از دیگر انواع تبلیغات می توان به تبلیغات چاپی، اینترنتی، رادیویی و تلویزیونی اشاره کرد که در میان آنها تبلیغات تلویزیونی دارای جایگاه ویژه تری است. برای نمایش تبلیغات در تلویزیون و اینترنت که زیر مجموعه تبلیغات رسانه ای محسوب می شوند نیاز به یک تیزر تبلیغاتی است. تیزر تبلیغاتی در واقع یک تکنیک است که با نشان دادن موضوعی باعث ایجاد حس کنجکاوی در فرد بیننده می شود که قرار است چه چیزی را ببیند؟ چه محصولی قرار است تبلیغ شود؟ نوع محصول تبلیغاتی چیست؟ و …تمامی این موارد باعث می شود که بیننده تیزر را تا انتها دنبال کند تا به جواب ها برسد. برای اینکه تیزرهای تبلیغاتی استاندارد ساخته شود شرکت هایی ساخت این تیزر ها را به عهده گرفته اند. شرکت ساخت تیزر مجموعه ای است که روند ایجاد و تولید یک تیزر تبلیغاتی را بر عهده دارد. کارها و مراحلی که شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی باید انجام دهند بدین قرار است : طراحی و توافق در مورد فیلمنامه، برآورد هزینه های ساخت تیزر، انتخاب بازیگر، ساخت و انتخاب موسیقی توسط آهنگساز، فیلمبرداری و کارگردانی تیزر، تهیه افکت صدا و سایر افکت های مورد نیاز، صداگذاری در صورت نیاز و در مرحله ی آخر تدوین است که اجزای تیزر در کنار هم قرار می گیرند.  

 

  برای اطلاعات بیشتر در مورد تیزرهای تبلیغاتی به صفحه تیزر تبلیغاتی مدرن طرح مراجعه کنید.

 

 انواع تیزر تبلیغاتی شرکت های سازنده تیزر تبلیغاتی می توانند این تیزرها را به سه نوع مختلف تهیه کنند که شامل :

۱) تیزرهای انیمیشنی :

در اینجا شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده از خلق انیمیشن و شخصیت های کارتونی تبلیغ را انجام می دهند که امروزه برای تبلیغ مشاغل بسیار استفاده می شود.

۲) تیرزهای رئال :

در این تیزرها شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده از بازیگران و اشخاص حقیقی، معرفی محصول را به شکل واقعی در قالب یک تبلیغ تلویزیونی انجام می دهد.

۳) تیزرهای رئال انیمیشن :

استفاده همزمان انیمیشن و واقعیت در یک تبلیغ را شامل می شود. در این تیزر ها کار شرکت های ساخت تیزر دشوار تر و پرهزینه تر می شود. شما عزیزان میتوانید برای مشاهده نمونه تیزرهای تبلیغاتی این مجموعه به صفحه نمونه تیزر تبلیغاتی مراجعه کنید.

 

تکنیک های موثر برای متمایز شدن شرکت های ساخت تیزر

تیزرهای تبلیغات جذاب و خلاقانه تاثیر زیادی در جذب مشتری و فروش محصول دارند به همین دلیل رقابت تنگاتنگی بین شرکت های ساخت تیزر وجود دارد که آنها را از یکدیگر متمایز می کند. ایده مفهومی و خلاقانه مهم ترین نکته ای است که شرکت های ساخت تیزر باید به آن توجه کنند. هر چه یک ایده نو تر و غیر تکراری باشد مخاطب را بیشتر جذب می کند. نکته ی بعدی که حائز اهمیت است جذابیت های ظاهری و کیفیت بالای محتوای تولید شده است، استفاده از بازیگران حرفه و طراحی های صحنه ای جذاب در تیزرهای رئال کاری است که شرکت های ساخت تیزر برای بالا بردن کیفیت تولیدات خود باید به توجه کنند. ارائه محتوا باید بر اساس نیاز مخاطبین انجام شود و نه کار فرما . دوری از دخالت دادن سلیقه شخصی در ساخت این تیزر ها نیز مهم است. تبلیغاتی موثر تر هستند که پیام خود را با سرعت بیشتری به مخاطب انتقال دهند و از طفره رفتن و زیاده گویی خودداری کنند. شرکت های ساخت تیزر موفق همواره می کوشند که تیزرهای ساخته شده توسط آنها دارای سرعت مناسب برای انتقال پیام باشد.

برای شناخت ۲۵ شرکت برتر ساخت تیزر تبلیغاتی در سطح جهان، به این لینک مراجعه کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *