ساخت موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک استودیو گندم

اگر می خواهید برای کسب و کار خود فیلم های متحرک تولید کنید ، احتمالاً این سوال برای شما پیش آمده است که تفاوت بین انیمیشن و موشن گرافیک چیست ؟ در حقیقت انیمیشن و موشن گرافیک ، مفهومی است که در صنعت رسانه و سرگرمی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد . اما تفاوت هایی بین موشن گرافیک و انیمیشن وجود دارد . اما با این حال بسیاری از مردم واژه انیمیشن را به جای موشن گرافیک استفاده می کنند و یا بالعکس .
انیمیشن تکنیکی است که تصاویر را از یکدیگر جدا می کند و در نهایت به صورت پیوسته تصاویر را نمایش می دهد . در این مقاله ، ما اطلاعاتی را در رابطه با موشن گرافیک و تفاوت آن با سایر سبک های انیمیشن در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . هم چنین توضیح خواهیم داد که موشن گرافیک و پویانمایی در چه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد . با ما همراه شوید

برای بازدید از نمونه کارها کلیک کنید

واحد طراحی موشن گرافیک استودیوگندم

استودیو گندم با گردآوری طراحان و استفاده از نیروی تیمی با سابقه و کار آزموده در زمینه طراحی گرافیک دو بعدی و سه بعدی و در همکاری با دانش آموختگان رشته کارگردانی مجموعه ای را تشکیل داده تا در زمینه موشن گرافیک جریان ساز و هدایت گر  باشد.

برای بازدید از نمونه کارها کلیک کنید

به اشتراک گذاری اطلاعات

اگر می خواهید پیام یا اطلاعاتی را به مخاطب منتقل کنید ، به اشتراک گذاری اطلاعات به شما کمک می کند تا این کار را به روشی آسان و مؤثر انجام دهید . با استفاده از این روش ، می توانید ایده خود را به انیمیشن تبدیل کرده و با اضافه کردن صوتی مناسب و سایر ویژگی ها ، به گونه ای که محتوا برای مخاطبان قابل قبول تر و قابل درک تر خواهد بود

فیلم و عناوین فیلم های دیگر

یکی از رایج ترین کاربردهای موشن گرافیک ساخت عناوین ویدیویی است . به این صورت که قبل از شروع فیلم یا ساخت فیلم های دیگر ، عناوین با کمک تصاویر گرافیکی نمایش داده می شود و مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد و آن را جذاب تر جلوه دهد . در این مورد متن عناوین به همراه یک قطعه موسیقی پس زمینه که سبک معمول کارت عنوان است ، متحرک شده اند .

آرم گرافیکی

آرم های مربوط به شرکت ، وب سایت ها و غیره با افزودن انیمیشن هایی به آن ، می توانند جذاب تر شوند که نوعی از موشن گرافیک می باشد

پست رسانه های اجتماعی

هم اکنون مردم روز به روز به اخبار ، شبکه های اجتماعی ، سرگرمی ، دوره های آنلاین و به طور کلی رسانه های اجتماعی وابسته تر می شوند . تمام این ها با مطالب مختلف ارسال می شود و با افزودن کارهای گرافیکی به محتوا ، به جذب هرچه بیشتر افراد کمک می کنند.

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال زمینه گسترده ای است که شامل بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل ، بازاریابی موتور جستجو و غیره است . تمام این روش های بازاریابی آنلاین از موشن گرافیک برای اهداف تبلیغاتی و اهداف دیگر خود استفاده می کنند

بـرخـی از مـزایـای اسـتـفـاده از موشن گرافیک عـبـارتــند از :

۱. صرفه جویی در هزینه و کارآمد
در مقایسه با سایر انیمیشن ها و فیلم ها ، موشن گرافیک ارزان تر و آسان تر ساخته می شوند . زیرا از پیچیدگی کمتری برخوردار است و در مدت زمان کوتاهی به راحتی ساخته می شود .
۲. جذابیت
تبلیغات یا فیلم های ساخته شده از این طریق خیلی جذاب تر از متون معمولی یا تبلیغات ساده هستند . این امر به جذب افراد به کالاهای شما با استفاده از تبلیغات جذاب کمک می کند .
۳. پشتیبانی و جلوه های مختلف
با استفاده از این ویدئو ها می توانیم یک فیلم با قالب های متنوع بسازیم . همچنین ، می توان آن را از یک قالب به فرم دیگر با توجه به نحوه استفاده تغییر داد .
۴- به راحتی قابل اشتراک است
از آنجا که موشن ها یک رسانه الکترونیکی است ، می توان آن را به راحتی از طریق رسانه های اجتماعی یا سایر روش های آنلاین به اشتراک گذاشت . این روش به افزایش محتوای ما کمک زیادی می کند .
۵. سبک زیبا
در بین سبک های ویدیویی بازاریابی ، این دسته از ویدئو های تبلیغاتی از استایل های زیبا ، متفاوت و جذاب برخوردار است . بنابراین بهترین گزینه برای ساخت فیلم های بازاریابی است .